Служба підтримки клієнтів

Пн-Пт: 09:00-18:00

Ortos у соціальному проекті "Я соромлюсь свого тіла" 22.10.2018
Ortos у соціальному проекті "Я соромлюсь свого тіла"
Наша мережа “Ortos” долучилась до участі у проекті, який не залишає байдужим велику кількість не тільки українців, а й глядачів із-за кордону. Цієї осені в одному із наших салонів відбулися зйомки телепередачі «Я соромлюсь свого тіла».

10.10.2018
Графік роботи магазинів на День Захисника України

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, ми отримаємо три вихідні дні (з 13 по 15 жовтня) для святкування Дня Захисника України, сімейного відпочинку та просто веселого проводження часу. А як же будуть працювати на свята салони і інтернет-магазин Ortos?


01.10.2018
Кур’єрьска доставка тепер і у Львові!
Замовляйте у Львові максимально зручно!
Вітепер мешканці Львова мають можливість
замовити доставку кур’єром

23.08.2018
Переїзд ОРТОС у Львові!
Ортопедичний салон ORTOS у Львові змінює адресу з Антоненка-Давидовича, 8А на проспект Червоної Калини 49.
Відвідайте оновлений ортопедичний салон ORTOS!

28.02.2018
ORTOS на III Міжнародному симпозіуму "Захворювання кістково-м'язової системи та вік"
Мережа ортопедичних салонів ORTOS буде приймати участь у III Міжнародному симпозіуму "Захворювання кістково-м'язової системи та вік" та представляти ексклюзивну торгову марку Push!

22.08.2017
Графік роботи магазинів на День Незалежності України

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, ми отримаємо чотири вихідні дні (з 24 по 27 серпня) для святкування Дня Незалежності України, сімейного відпочинку та просто веселого проводження часу. А як же будуть працювати на свята салони і інтернет-магазин Ortos?


15.08.2017
Відкриття нового салону ОРТОС в Одесі!

Довгоочікуване відкриття нового ортопедичного салону ОРТОС в Одесі, за адресою Рішельєвська, 67.
Завітайте до ортопедичного салону Ортос в Одесі та отримайте гарантовану знижку!


12.05.2017
ОРТОС на VIII Международном Медицинском Форуме
Дорогие клиенты, партнеры и друзья, спешим сообщить Вам радостную новость: сеть ортопедических салонов Ортос принимает участие в главном событии области Здравоохранения Украины, а именно в VIII Международном Медицинском Форуме!

28.04.2017
График работы магазинов на майские праздники

Совсем скоро майские праздники. И безусловно многих интересует, как будем отдыхать в эти дни. В 2016 году Кабмин установил, что рабочие дни перенесут с понедельника 8 мая на субботу 13 мая. Таким образом, в этом году нас ждут парные четырехдневные выходные. В это новости мы подробно расскажем вам, как будут работать на праздники салоны и интернет-магазин Ortos.


28.03.2017
Презентация проекта "STOPA" в НАМН Украины

23 марта 2017 года, в Украине прошел мастер-класс с клиническим разбором пациентов. Событие проходило в Институте травматологии и ортопедии АМН Украины, где ТМ "Алком" проводили презентацию своего нового проекта "STOPA". Суть проекта и более подробную информацию Вы сможете прочитать в этой статье.1 3