Каталог товарів
фільтр

Бандажі на голеностоп: Ступінь фіксації - Жорсткої фіксації

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 310 грн
Металева шина чобітка моделюється по здоровій нозі й забезпечує фіксацію кінцівки в гомілковостопному суглобі. Нога в основі виробу закріплюється застібками-липучками. Бічні ремені регулюють кут згинання стопи. Високий вміст бавовни робить чобіток приємним на дотик, а його застосування комфортним. Виріб має в конструкції знімну м’яку подушечку проти пролежнів. Матеріали виробу повітропроникні та з..
ціна 4 620 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Ортез жорсткий на п’яті й із внутрішньої сторони ноги та гнучкіший до країв основи й на зовнішній стороні, щоб прилаштовуватися до індивідуальних особливостей анатомії користувача. Виріб має виріз для кісточки ..
ціна 10 469 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Ортез жорсткий на п’яті та в частині, що припадає на гомілку й литку, але має гнучку «підошву», щоб підтримувати нормальну функціональність стопи, а не заважати їй. Ортез дуже легкий і зручний, має анатомічну ф..
ціна 3 150 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка. Ребро жорсткості по внутрішній стороні ноги стабілізує та помірно обмежує бокову рухливість у гомілковостопному суглобі. Нерозтяжними ремінцями від ребра жорсткості виріб індивідуально прилаштовується до ноги користувача. Жорстка напівпідошва утримує задню частину стопи. Еластична тканина основи бандажа й..
ціна 1 140 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб забезпечує сильний ступінь фіксації суглоба й надає можливість пересуватися самостійно навіть після серйозних ушкоджень гомілок. Роз’ємна конструкція дозволяє без додаткового дискомфорту надягати ортез у випадках, коли нога набрякла після ушкодження, у разі обмеженої рухливості суглоба, за наявності зайвої ваги. Алюмінієві ребра жорсткості моделюються під конкретно..