Каталог товарів
фільтр

Аплікатори: Шаг голок - 6,2 мм

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 2 330 грн
Особливості аплікатора Ляпко Шанс 6.2 Ag х 4 Велика варіативність застосування – місця та сили натиску. Можливість застосування в лікувально-профілактичних цілях і для релаксації. 750 голок зі срібла, міді, заліза, нікелю та цинку. Простий догляд за допомогою води з мильним розчином. Показання до застосування Аплікатор призначений для індивідуального використання в домашніх умовах. Він завдає ст..
ціна 595 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 6,2 Аg: Урологія, акушерство й жіночі хвороби. Захворювання органів дихання: ларингіти, нежить, пневмонія, бронхіти, ангіни, бронхіальна астма, захворювання органів дихання алергічного походження. Шкірні хвороби: свербіж шкіри, кропив'янка, нейродерміт, екзема. Стоматологія: знеболювання під час стоматологічних операцій, зубний біль, пародонто..
ціна 1 170 грн
Показання до застосування Ляпко «Квадро» 6,2 Ag: Є універсальним аплікатором і може використовуватися для будь-яких зон — підвищує працездатність та життєвий тонус, нормалізує сон й обмін речовин, покращує настрій. Допомагає в лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної й нервової систем. Скорочує час повноцінного відновлення після чере..