Служба підтримки клієнтів
0 800 750-060
Безкоштовно по Україні
Пн-Пт: 9:00-20:00|Сб-Нд: 09:00-18:00

Хто ми такі?

Мережа ортопедичних салонів ОРТОС - це магазин ортопедичних товарів для Вашого здоров'я та краси. Ми піклуємося про кожного покупця і надаємо всі необхідні товари для реабілітації, профілактики та лікування.

Мережа ортопедичних салонів ORTOS вийшла на український ринок в 2014 році з широким асортиментом товарів для спини, стоп, суглобів, а також інших товарів для підтримки Вашого здоров'я. На даний момент активно працюють 7 салонів в Києві, 2 у Львові, 1 в Одесі та 1 у Дніпрі.Відео


ORTOS на Медичному Форумі

Ортос постійно вдосконалює свою продукцію, покращуючи якість ортопедичних устілок, бандажів, корсетів та інших незамінних для здоров'я виробів.

Більше відео


Місія компанії

Допомогти людям поліпшити своє здоров'я ...

... за допомогою якісної продукції і індивідуального підходу.
Адже так просто бути здоровим разом з ORTOS!Наші переваги


Кращі товари та бренди

Тільки найкращі та якісні товари виробників з різних країн. Кожен товар відмінно зарекомендував себе серед покупців і користується великим попитом.


Персонал і лікарі

Кожен покупець важливий для нас. І ми з високою повагою і турботою надамо кваліфіковану консультацію при виборі товару.


Широка мережа салонів

Спираючись на покупця, ми подбали про зручне розташування кожного нашого салону. Салони в Києві, Львові, Одесі та незабаром і інших містах України!


Доставка по всій Україні

Якщо Ви не в Києві, а Вам потрібен товар - не проблема. Ми надаємо послугу відправки Новою Поштою по всій Україні.


Доставка в мед. заклади

Надаємо можливість отримати товар в медичній установі в день замовлення.


Знижки та акції

Постійно діючі знижки та акції на різні товари. Ми хочемо не тільки привернути увагу до нашої продукції, але і дати можливість придбати товар за вигідною ціною.Унікальні послуги

Індивідуальні устілки

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок з використанням сучасної апаратури, такої як подосканнер, бароподометрія і аналізатор постави. Унікальна і ретельна діагностика Ваших стоп, ходьби і постави.

Нестандартні розміри

ORTOS займається індивідуальним пошиттям бандажів і корсетів для нестандартних розмірів. Якщо у Вас нестандартний розмір, Ви можете звернутися до наших консультантів в магазині і оформити замовлення на індивідуальний пошив.Статистика

Соціальна активністьСоціальна активність - це важлива складова нашої компанії, так ортопедичний салон ОРТОС є активним учасником соціальних проектів і благодійних акцій. На сьогодні ми співпрацюємо з молодіжним рухом, який проводить благодійні турніри з метою збору грошей для лікування дітей з різними захворюваннями.

Хочете бути в курсі всіх новин?